Пошкоджено 197 квартир та 33 будинки: як виглядає село Запорізького району після ворожого обстрілуОчільник ЗОВА Юрій Малашко побував у селі Запорізького району, яке тиждень тому обстріляли військові рф. Внаслідок атаки ворога в населеному пункті пошкоджено 107 квартир та 33 будинки, 5 об’єктів не підлягають відновленню.

Про це повідомили в ЗОВА.

Але через тиждень після обстрілу місцеві жителі не отримали необхідну допомогу, а спеціальні комісія не обстежила пошкоджені будинки.

- Результати інспекції невтішні: органи місцевого самоврядування й досі не надали людям необхідної допомоги, а спеціальна комісія не провела обстеження пошкоджених будинків. Все, що отримали мешканці - кілька балок та плівку, якої не вистачить навіть для проведення мінімальних ремонтних робіт, - сказав Юрій Малашко після спілкування з місцевими мешканцями.

Після звернення місцевої влади до ЗОВА з обласного резерву громаді нададуть будівельні матеріали для ремонту пошкоджених будинків.

Як раніше писав 061, 3 листопада внаслідок удару ракетою «Іскандер-М» по особовому складу 128-ї ОГШБр в селі Запорізького району загинули та отримали поранення військовослужбовці, травмовано мирних мешканців. Відомо про загибель 19 військовослужбовців 128-ї ОГШБр, командира бригади відсторонено на час слідства. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW