Депортований до РФ маріупольський сирота попросив Зеленського повернути його додому, - ВІДЕО17-річний маріуполець Богдан Єрмохин, якого російські окупанти після повномасштабного вторгнення вивезли до Росії, звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом допомогти йому повернутися додому.

Звернення Єрмохіна, оприлюднене його адвокаткою Катериною Бобровською у Facebook

"Я, Богдан Єрмохін, перебуваю на території Росії та прошу вас, Володимире Олександровичу, допомогти мені повернутися додому", — сказав юнак.

За даними Бобровської, російська влада не випускає хлопця з країни. Нещодавно йому вручили повістку і зобов'язали до 19 грудня прийти до військового комісаріату Московського регіону. Це має статися через місяць після того, як хлопцю виповниться 18 років. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Росії незаконно депортованому з Маріуполя 17-річному Богдану Єрмохіну вручили повістку. Батьки Богдана померли, коли йому було 8 років. Його опікункою весь час була рідна сестра.

Спочатку російські військові вивезли Богдана до окупованого Донецька. А вже у травні 2022 року він опинився в дитячому санаторії у Московській області Росії.

У липні 2022 року його віддали під опіку ветеранки чеченської війни, росіянки Ірини Рудницької. Після цього хлопець звернувся за допомогою до адвокатки.

19 листопада Богдану має виповнитися 18 років. Він вже отримав повістку про явку до військкомату Московської області 19 грудня 2023 року.

Читайте також:

В РФ повідомили, коли повернуть додому депортованого з Маріуполя підлітка Богдана Єрмохіна

Це злочин. Україна звернеться до компетентних органів з приводу примусової депортації до РФ сироти з Маріуполя

Росіяни на кордоні не випустили до України сироту з МаріуполяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW