Мін’юст вимагає заборони та розпустити "АллатРа"Мін’юст вимагає заборони та розпустити "АллатРа", яка поширює псевдорелігійне вчення та кремлівські наративи. Відомство звернулося з позовною заявою до суду.

Про це стало відомо із ухвали суду, опублікованої в Державному реєстрі судових рішень, передає сайт 056.

Київський окружний адміністративний суд за позовом Міністерства юстиції відкрив провадження в адміністративній справі щодо організації "АллатРа", яка розповсюджує серед українців теорії змов, а також псевдонаукові та проросійські наративи.

Суд ухвалив відкрити провадження в адміністративній справі, яку розглядатимуть за правилами спрощеного провадження без повідомлення сторін. Відповідач може протягом 15 днів подати до суду заперечення.

Учасники секти виправдовували збройну агресію рф та публічно просували кремлівську ідею про створення “союзу слов’янських народів” під керівництвом москви. "АллатРа" створила чітку ієрархічну структуру та власні “представництва” в кожному обласному центрі України.

До цієї організації "приписують" відомих політиків та громадських діячів, а її членів звинувачують у прихильності до росії та зомбуванні нових адептів всілякою маячнею про інопланетян, анунаків та "благотворче суспільство".

За період свого існування "АллатРа" створила власні “філії” на території рф, Білорусі та ще декількох країн Європи, Центральної Азії та США. На території України вона діяла від 2011 року. В Україні СБУ та Нацполіція 2 листопада підтвердили, що знешкодили, заблокували понад 20 осередків псевдорелігійної проросійської секти "АллатРа". Вони діялаи у Київській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Волинській, Сумській та Харківській областях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW