У деокупованій Снігурівці вперше відзначили День пам’яті захисників України та визволителів громади,- ФОТОСьогодні, 9 листопада, у деокупованій Снігурівців перше відзначили День пам’яті захисників України та визволителів Снігурівщини.

Як повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта, сьогодні вшанували пам’ять полеглих у війні земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України.

- Також, ми низько вклоняємося перед родинами військовослужбовців з інших куточків нашої країни, які загинули в ході звільнення нашої громади від ворога. Ми дякуємо кожному, хто віддав своє життя та здоров'я заради того, щоб кожен снігурівчанин міг швидше повернутися до рідної домівки. У кожного з героїв була сім'я, друзі, свої плани на майбутнє. Вони мужньо і до останнього захищали нашу свободу та незалежність. Вічна пам'ять воїнам,- зазначив Іван Кухта. 

Нагадаємо, що Снігурівка була окупована рашистами протягом 8 місяців. У листопаді минулого року громаду деокупували. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW