Рада скасувала вступ на заочну та вечірню форму навчання: що буде замість цьогоВерховна Рада ухвалила закон, який регулює вступ до закладів вищої освіти у 2024 році. Зокрема, депутати затвердили вступ за сертифікатами ЗНО 2021 року та вступних випробувань 2022−2024 року, проведених з використанням технологій ЗНО. Окрім цього, у 2024 році не буде проводитися набір вступників на вечірню та заочну форми навчання.

Про це повідомив заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк у Telegram.

Ухвалення відповідного законопроєкту №10092 загалом підтримали 285 нардепів.

У пояснювальній записці до законопроєкту №10 092 зазначається, що замість вечірньої та заочної форми навчальним закладам краще орієнтуватися на дистанційну освіту.

Також з метою оптимізації та з урахуванням перспектив розвитку міждисциплінарних освітніх програм у 2024 році пропонують не проводити набір на молодшого бакалавра.

Конкурсний відбір на навчання буде здійснюватися за результатами ЗНО 2021 року та/або вступних випробувань 2022−2024 року, проведених з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО та творчого конкурсу.

Нагадаємо, що певні групи українських студентів втратять відстрочку від мобілізації.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW