«Скринька хоробрості»: у Глухові збирають іграшки для онкохворих дітейМешканка Глухова Євгенія Кузнецова запрошує містян прийняти участь у зборі іграшок для діток-пацієнтів Сумського онкогематологічного відділення. Ці символічні подарунки мають стати розрадою та приємним сюрпризом після болючих маніпуляцій: уколів, заборів аналізів, встановлення катетерів тощо.

Як пояснювала раніше організаторка акції Євгенія, кожна дитинка з відділення, після уколу (тощо) отримає маленький приз з коробки за свою хоробрість, саме тому вона так і називається “Скринька хоробрості”, пише hlukhiv.info.

До акції можуть долучитися усі охочі.

Євгенія наголошує, що подарунки повинні бути новими – це обумовлено медичними рекомендаціями. Тож, підійдуть іграшки невеликих розмірів: машинки, конструктори, ляльки.

Жінка вже не вперше оголошує збір для дітей, що проходять складне лікування. Іграшки – це найменше, чим можна потішити юних пацієнтів в стінах лікарні.

Для того, аби долучитися до акції і наповнити “Скриньку хоробрості”, можна звернутися в особисті повідомлення Євгенії Кузнецової.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW