Тернополянка втратила 5,5 млн гривень, поповнюючи картки невідомих осіб кілька місяців підрядМешканка тернополя була переконана, що інвестує у брокерську компанію та вийде на дохід у 10 000 американських доларів щоквартально.

Як інформують "Тернополяни", у результаті вона втратила майже п‘ять з половиною мільйонів гривень, адже чотири місяці поповнювала картки невідомих осіб, котрі видавали себе за працівників брокерської компанії, та переказувала на криптовалютний гаманець величезні суми грошей. Жінка була переконана, що отримає доходи з таких інвестицій. Та, як з‘ясувалося, це шахраї видурювали у неї кошти.

"Зі слів потерпілої, інформацію про можливість заробляти, інвестуючи у відомі світові компанії, вона побачила на сторінці одного блогера в соціальній мережі. Жінку так зацікавила ця тема, що вона вирішили придбати курс навчання з інвестування, а згодом заплатила 16 000 гривень за реєстрацію акаунта на сайті брокерської контори.

З липня тернополянка не мала спокою – кожного разу їй телефонували невідомі особи, називалися фінансовими співробітниками контори і, обіцяючи великі прибутки, спонукали все до нових і нових вкладень. Спочатку жінка перераховувала кошти на банківські картки. Коли сума поповнень перевалила за понад 600 тисяч гривень потерпіла отримала перший прибуток – 28 000 гривень", - розповідають правоохоронці.

Та у тернополянки була мета заробляти по 10 000 американських доларів щоквартально, принаймні такі перспективи їй малювали брокери. Відтак, з гривневими вкладами консультанти порадили зав’язати, мовляв, гроші втрачаються через великі комісійні, і порадили інвесторці поповнювати криптовалютний гаманець доларами, - така послуга доступна через обмінники.

!Беручи кредити, позичаючи кошти у рідних та знайомих жінка знову вкладала, як вона думала, у свій фінансовий портфель, а насправді фінансувала шахраїв. З липня до жовтня заявниця, котра за допомогою звернулася до працівників поліції, загалом втратила майже п’ять з половиною мільйонів гривень", - додають поліцейські.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 5 статті 190 Кримінального кодексу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW