В Запорізькій ОВА назвали фейком заяву окупантів про будівництво залізниці з Ростова до КримуВ Запорізькій ОВА спростували інформацію щодо планів ворога будувати залізницю з Ростова-на-Дону в Крим через тимчасово окуповану частину області,  яка проходитиме зокрема через Бердянськ та Маріуполь.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

«Ворог зазвичай постійно повідомляє про такі маршрути чи такі відновлення цієї колії. Знаємо, що є поки що це на папері, є підготовчі роботи. Але не більше того», – наголосив він.

Нагадаємо, що раніше про наміри окупантів збудувати залізницю, яка з’єднає з Ростовською областю рф окуповані українські території: Донецьку область, Крим, окуповані частини Херсонської і Запорізької областей повідомив так званий губернатор окупованої Запорізької області Євген Балицький.

Читайте також: Окупанти розпочали будівництво залізниці з Ростова до Криму. Колія проходитиме через МаріупольAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW