Погода у Харкові на тиждень. Який прогноз синоптиків на наступні дніПрогноз погоди на наступні дні у Харкові.

До кінця тижня у місті майже кожен день йтимуть дощі. У середу через значний дощ навіть оголосили "жовтий" рівень небезпеки. Лише на п'ятницю синоптики не прогнозують опадів, але Харків місцями "накриє" туман. А у суботу та неділю очікуються пориви вітру. Температура повітря підійматиметься до 15 градусів тепла, а опускатиметься до 1 градусу морозу.

Редакція сайту 057 за допомогою даних Харківського регіонального центру з гідрометеорології розповідає, що прогнозують синоптики на наступні дні у Харкові.

Прогноз погоди на середу, 8 листопада

8 листопада у місті буде хмарно з проясненнями. Синоптики не прогнозують істотних опадів вночі, а вдень очікується значний дощ. Через небезпечні метеорологічні явища - значний дощ - у місті оголосили "жовтий" рівень небезпеки. Вітер південно-західний - 7-12 метрів в секунду. Температура повітря: вночі 4-6 градусів тепла, вдень 10-12 градусів тепла.

Прогноз погоди на четвер, 9 листопада

9 листопада у Харкові буде хмарна погода. Вночі очікується дощ, місцями значний, а вдень - місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний - 9-14 метрів в секунду. Температура повітря: вночі 4-9 градусів тепла, вдень 6-11 градусів тепла.

Прогноз погоди на п'ятницю, 10 листопада

10 листопада у місті буде мінлива хмарність. Синоптики не прогнозують опадів, але місцями очкується туман. Вітер південний - 5-10 метрів в секунду. Температура повітря: вночі від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла, вдень 6-11 градусів тепла.

Прогноз погоди на суботу, 11 листопада

11 листопада у Харкові буде хмарно з проясненнями. Вночі не очікується істотних опадів, а вдень місцями йтиме невеликий дощ. Вітер південно-східний - 7-12 метрів в секунду, місцями пориви 15-20 метрів в секунду. Температура повітря: вночі від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла, вдень 5-10 градусів тепла.

Прогноз погоди на неділю, 12 листопада

12 листопада у місті буде хмарна погода. Синоптики прогнозують дощ. Вітер південно-східний - 7-12 метрів в секунду, пориви 15-20 метрів в секунду. Температура повітря: вночі 3-8 градусів тепла, вдень 10-15 градусів тепла.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW