"Внесений до списку корупціонерів": директора львівського онкоцентру відсторонили від посадиУ вівторок, 7 листопада, керівника Львівського онкоцентру Ігоря Ковальчука відсторонили від посади на час проведення службового розслідування.

Про це пише видання "Твоє місто".

Нагадаємо, що Національне агенство з питань запобігання корупції внесло в Єдиний державний реєстр осіб корупціонерів генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр». Також 70-річний Ігор Ковальчук є депутатом Львівської обласної ради від партії «Народний Рух України».

Відомо, що Ігоря Ковальчука відсторонили від посади після рішення суду щодо його вини у корупції, яке набрало законної сили. Виконувати обов’язки директора онкоцентру призначили Олега Дуду, який був заступником Ігоря Ковальчука.

Раніше Сихівський районний суд оштрафував виконуючого обов’язки генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» та депутата Львівської облради Ігора Ковальчука за неодноразове виписування собі та доньці премій. 

Читайте також: Куди піти у Львові: безкоштовні події для молодіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW