У командуванні ЗСУ назвали місто України, на захоплення якого націлилися росіяниПопри шалені втрати збройні сили рф продовжують наступ на Сході України. росіяни підтягували резерви і готувалися до наступу на цій ділянці фронту приблизно три місяці.

Про це повідомив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо в ефірі телемарафону, передає сайт 056.

За його словами, мета ворога — це повторна окупація Куп’янська як логістичного центру, через який противник здійснював забезпечення своїх військ провіантом та озброєнням.

"Ворогу потрібна якась мінімальна перемога. За минулу добу відбулося шість бойових зіткнень у Харківській області. Це — Синьківка, Петропавлівка, Іванівка. Противник завдав дев’ять авіаційних ударів по українським позиціям.

Ворог певний час вів підготовку до штурмів позицій ЗСУ. Водночас наші Сили оборони це бачили, а тому теж готувалися — укріплювалися і підтягували резерви", - сказав Фітьо.

На його думку, основне завдання ЗС РФ на Сході — знерухомити українські сили і не дати змоги просуватися вперед.

"Ми це розуміємо, ми розуміємо, що навіть по 100–200 метрів, які ми звільняємо, — це рух, який ворог не може спинити. Він не встигає укріпитися і так простіше вибивати його з нашої території. Тільки під час руху ми зможемо його відкинути з нашої країни", — наголосив офіцер.

Він зауважив, що наразі нічого не свідчить про те, що рф своїми постійними атаками планують заморозити бойові дії. Противник активно готується наступати — проводить штурмові дії та не припиняє обстрілів. Підполковник вважає, що завдання ворога — вийти на рубежі Донецької та Луганської областей.

"Поки ворог перебуває на українській землі — у нього немає перспектив", — сказав Фітьо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW