Зеленський зробив заяву про вибори: зараз не на часіУсі вкидання в українське суспільство про вибори під час повномасштабної війни з Росією є безвідповідальними.

Про це повідомляє 06239 з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського.

Глава держави зазначив, що зараз не час для широких святкувань чи інших зухвалих речей у тилу, які є неприйнятними в умовах під час війни і коли військові живуть зовсім іншими емоціями.

"І всі ми розуміємо, що зараз, у воєнний час, коли є безліч викликів, абсолютно безвідповідально - якось так… легковажно та граючи вкидати у суспільство тематику виборів... Ми повинні визначитись, що зараз час оборони, час битви, від якої залежить доля держави й людей, а не час вкидів, яких від України очікує лише Росія. Я вважаю, що зараз вибори не на часі", - додав Зеленський.

Президент зазначив, що якщо потрібно "поставити крапку" у тій чи іншій політичній суперечці і надалі працювати тільки в єдності, то в державі є відповідні структури, які можуть дати суспільству всі необхідні відповіді.

Своєю чергою голова франції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що необхідно закрити тему виборів в Україні на деякий час.

"Для всіх, хто розхитував тему виборів цієї весни - відповідь від Президента коротка та проста - вибори не на часі. Вважаю цим треба закінчити цю тему на деякий час і сфокусуватись на посиленні обороноздатності держави", - написав він у Telegram.

Вибори під час війни

Зазначимо, що в Україні вибори президента заплановані на 2024 рік. Вони мають пройти наприкінці березня.

Але зараз у нашій країні діє воєнний стан, який запровадили ще на початку повномасштабного вторгнення російських окупантів. Згідно із законом, під час воєнного стану проведення виборів заборонено.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW