До спеціального фонду бюджету Сум надійшло 96,2 млн грнДо спеціального фонду бюджету Сум надійшло 96,2 млн грн, фото-1

Станом на 1 листопада до загального фонду бюджету Сумської міської ТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшло 2,2 млрд грн, що становить 80,2% до плану на рік.

Сума недовиконання пропорційно 1/12 на поточну дату становить 87,1 млн грн або «—» 3,8%, переважно коштом податку на доходи фізичних осіб.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження загального фонду (без урахування офіційних трансфертів) збільшилися на 118,8 млн грн (або на 5,7%) переважно коштом акцизного податку, місцевих податків та зборів, плати за надання адміністративних послуг і надходження коштів від орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності (погашення заборгованості за жовтень – грудень 2022 року ТОВ «Сумитеплоенерго»).

До спеціального фонду бюджету Сумської міської ТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшли кошти в сумі 96,2 млн грн, що становить 89% до плану на рік.

Офіційних трансфертів до загального фонду надійшло 473,6 млн грн, до спеціального фонду – 291,3 млн грн (зокрема: 200 млн грн – кошти на реконструкцію теплових мереж для забезпечення взаємного резервування теплових джерел Сумської ТЕЦ та КППВ в Сумах; 17,7 млн грн – кошти на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності; 52,9 млн грн – кошти на капітальний ремонт з впровадженням заходів комплексної термомодернізації та відновлення аварійних елементів будівлі, що виникли в наслідок збройної агресії російської федерації Сумського ДНЗ (ясла-садок) № 23 «Золотий ключик» по вул. Ковпака, 27; 15,6 млн грн – кошти на реконструкцію сталевих ділянок водоводу діаметром 500 мм від Лучанського водозабору до перехрестя вул. Чехова та вул. 2-а Залізнична, коригування; 4,7 млн грн – грантові кошти GIZ на реалізацію проєкту «Улаштування мережевої сонячної електростанції для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання будівлі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради»; 0,4 млн грн – кошти на реалізацію грантового проєкту «Підвищення обізнаності населення Сумської міської територіальної громади про можливості відновлювальної енергетики» ЦЕНТУМ).

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW