Зібрав на власному городі: в Одеській області від отруєння грибами помер чоловікПодружжя з Березівського району отруїлося грибами. Жінка вижила, а її чоловік помер у лікарні.

Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

При епідрозслідуванні спеціалістами Центру було встановлено, що 70-річний чоловік на власному городі зібрав гриби, які він вважав їстівними. Разом з дружиною вони куштували тушкованими грибами, а вже через 12 годин відчули себе зле: у обох була нудота, блювання, пронос.

Каретою швидкої допомоги їх було госпіталізовано в Березівську центральну районну лікарню. Незважаючи на проведені в лікарні заходи, потерпілому ставало гірше. Дружина, яка вжила незначну кількість грибів, почувалася краще. Тому обох потерпілих наступного дня було відправлено в Одеську обласну клінічну лікарню.

У вкрай тяжкому стані потерпілий поступив у відділення інтенсивної терапії. Однак, незважаючи на інтенсивні реанімаційні заходи, стан потерпілого погіршувався, наступило ураження нирок, печінки, нервової системи. На другу добу перебування в лікарні він помер.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW