У Олександра Ломаки з’явився позаштатний радник: чим займатиметься?Виконавчий комітет міської ради Чернігова одноголосним рішенням призначив Олексія Щербину позаштатним радником секретаря Чернігівської міської ради на налагодження ефективної комунікації, здійснення координації між виконавчим комітетом, підприємствами теплопостачання міста, іншими суб’єктами господарювання.

— В нас дуже великі виклики стоять у сфері теплоенергетики. Зараз дуже ефективною може бути співпраця з міжнародними партнерами. Для того, щоб координувати цю всю роботу, вести фахові перемовини, давати розрахунки й по «Облтеплокомуненерго», й по ТЕЦ, я призначив позаштатним радником Олексія Щербину. Я хотів би, щоб ми прийняли рішення виконкому і уповноважили його, від імені міської ради та виконавчого комітету, на роботу з органами державної влади, міністерствами окремими, НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - прим.), міжнародними фондами щодо реалізації проектів, пов’язаних з гуманітарною, ґрантовою, технічною допомогою для надійної роботи теплопостачання, — пояснив це рішення секретар міської ради та в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Як зазначив сам Олексій Щербина, дуже часто на перемовинах потрібно, щоб був представник влади. Й отримання ним нової посади необхідне саме для оперативного вирішення питань на перемовинах. При цьому новий позаштатний радник секретаря міськради підкреслив, що права підпису він не матиме.

Нагадаємо, Олексій Щербина є головою правління АТ «Облтеплокомуненерго», а також радником директора комунального підприємства «Телпокомуненерго» (того, що наразі керує чернігівською ТЕЦ).

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW