Ірина Фаріон проти російськомовних військових - як відреагувала УкраїнаНещодавно журналістка Яніна Соколова провела інтервʼю з Іриною Фаріон. Зараз його не обговорюють тільки ліниві, бо вона категорично висловлювилось про російськомовних військовослужбовців.

В інтервʼю пані Фаріон сказала, що не приймає спілкування російською, навіть між військовослужбовцями. Також вона підкреслила, що не може назвати бійців полку "Азов" українцями, бо частина з них говорять російською. 

"Я не можу назвати їх українцями, якщо вони не говорять українською мовою — то нехай себе назвуть "руськімі". Чому вони такі очманілі? Якщо вони такі великі патріоти — покажіть свій патріотизм", – заявила Фаріон 

На це інтервʼю відреагували чимало людей як у коментарях, так і серед військовослужбовців, блогерів, та інших відомих людей в Україні. 

Далі Ірина Фаріон опублікувала допис у телеграм-каналі, що на її “правду” почали реагувати російськомовні військові, які ганьблять ЗСУ, та ухилянти. Також вона заявила, що служба у війську - не заслуга та не дає право зневажати українську мову. 

На це їй відповіла Третя окрема штурмова бригада, яка, грубо кажучи, “послала” її та попросила правоохоронних органів звернути увагу на її діяльність.

Ірина Фаріон проти російськомовних військових - як відреагувала Україна, фото-3

На її дописи та інтервʼю відреагувала парамедикиня Азову - Катерина Поліщук, або ж відома “Пташка”. Військовослужбовиця написала, що Ірина Фаріон подібними заявами не спонукає просувати українську мову. Також вона вважає пані Фаріон не проукраїнською, а проєктом кремля. 

Ірина Фаріон проти російськомовних військових - як відреагувала Україна, фото-4

Блогер Андрій Шимаковський, який просуває українську мову у своєму тік-тоці та допомагає її вивчати, також записав відеозвернення до пані Фаріон. Він її запитує про те, яку кількість військових вона надихнула вивчати українську цим зневажливими висловлюванням у бік людей, котрі нас захищають. А також запитує її, скількох людей їй вдалось ще більше розколоти. Блогер просить не використовувати її таланти проти інтересів нашої держави.

Чию позицію ви підтримуєте?AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW