Опалення в школах та садочках Дніпра: до чого готуватисяУ понеділок, 6 листопада, школярі Дніпра повернулися за парти після канікул. Але тепло ще не ввімкнули. Місто планує розпочати опалювальний сезон, як тільки середньодобова температура буде нижча за +8 градусів за Цельсієм щонайменше три доби.

Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики міськради Ксенія Сушко.

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради надав комунальному підприємству КП "Теплоенерго" ДМР, що забезпечує опалення в місті, перелік закладів, які працюють офлайн (ті, що мають укриття) для першочергового підключення. На сьогодні це 27 садочків та 106 шкіл.

"Зрозуміло, що багато буде залежати від ситуації з енергосистемою. Теплові котельні працюють від електроживлення, то ж якщо енергосистема працюватиме вправно, заклади будуть забезпечені теплом.

Віялові відключення поширюються і на теплове господарство, тобто постачання теплової енергії буде повʼязане з можливими графіками відключень електроенергії.

На сьогодні інформація щодо графіків відключень не надходила, то ж повертаємося до навчання в звичайному режимі", - написала Сушко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW