"Шалено хвилююсь перед зустріччю": відома блогерка з Тернопільщини на останньому місяці вагітності розповіла про сокровеннеУкраїнська блогерка-мільйонниця Саша Бо розсекретила, яке ім'я обрала для донечки.

Так, нині уродженка Гусятинщини перебуває на останньому місяці вагітності та незабаром народжуватиме, пише ТСН.

Саша разом зі своїм чоловіком Платоном Тарнавським вже обрала донечці ім'я. За словами блогерки, у неї та коханого були різні варіанти, як все ж таки назвати дівчинку. Врешті, ім'я обрав саме Платон.

"Ім'я для донечки ми обрали давно. У кожного з нас був свій єдиний варіант імені, вони були абсолютно різними. Останнє слово було за Платоном, цього разу. Я довго не вагалась, бо ім'я чудове і дуже символічне", - поділилася блогерка.

Саша Бо зізналась, що вони назвуть дівчинку Вірою. Також знаменитість поділилася, що неабияк хвилюється перед першою зустріччю з донечкою.

"Віра! Хвилююсь перед нашою першою зустріччю", - зізналась блогерка.

Нагадаємо, нещодавно Саша Бо розсекретила свою вагу. В Instagram-stories вона зізналась, що нині вона важить 63-64 кіло. Блогерка набрала майже 12 кілограмів. Саша говорить, що після пологів їй доведеться взятися за фігуру та приводити тіло в тонус, адже після народження дитини зайві кіло інакше не зникнуть. Блогерка планує худнути за допомогою спорту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW