В Запоріжжі завершили монтаж першого модульного укриття з місцем для торгівлі - як воно виглядаєВ Запоріжжі завершили монтаж першого швидкоспоруджувального бетонного сховища для торгівлі, яке встановили в районі бульвару Шевченка.

Як воно виглядає – далі на 061.

Монтаж сховища розпочали 25 жовтня. Підрядник встановив бетонне сховище з місцем для торгівлі. Потім бетонну конструкцію «зашили» пластиком та встановили табличку однієї з мережевих кав’ярень. Наразі сховище залишається огородженим. 

Нагадаємо, що підрядником на об'єкті є ТОВ «АЛД- Промстрой-2», яке входить в структуру «ALD інжиніринг та будівництво», де генеральним директором вказаний колишній директор з капітального будівництва та інвестицій меткомбінату «Запоріжсталь» Олексій Лебедєв. При цьому замовником робіт стала ФОП Нода Тетяна Сергіївна.

Подібні модульні укриття планують встановлювати за рахунок підприємців вздовж вулично-дорожньої мережі міста, в місцях постійного великого скупчення мешканців, на територіях, прилеглих до зупинок громадського транспорту, в зонах масового відпочинку людей та інших об’єктах благоустрою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW