У Житомирі відбулося засідання Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів



Сьогодні у Житомирі відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому обговорили стан реалізації державної політики та додаткові заходи із реабілітації та захисту прав ветеранів.

Про це інформує голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко

Наразі одним із головних напрямів діяльності всіх гілок влади є побудова ефективної системи підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, їх родин та родин наших загиблих воїнів, тих, хто на цій війні втратив найцінніше – своїх рідних.

Багато військових та добровольців з Житомирщини ще з березня 2014 року стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Ще більше після повномасштабної війни росії проти України. А після нашої перемоги ветерани стануть однією з найчисельніших категорій громадян по всій країні.

Наші захисники й захисниці повинні з перших кроків після завершення військової служби відчувати, що Держава та місцева влада дбають про них та мають чіткий алгоритм дій, який дозволить їм адаптуватися до життя без війни.

Спільно з центральними органами виконавчої влади Житомирська область вже започаткувала цілу низку програм підтримки ветеранів. На сьогодні всі громади області забезпечують надання першочергових послуг ветеранам, працюють над розробкою нових та переглядом прийнятих раніше місцевих програм, спрямованих на підтримку наших військових, доповнюють їх новими заходами та шукають шляхи забезпечення фінансовими ресурсами.

За словами очільника Житомирщини, на Житомирщині діє обласна та 113 місцевих програм соціальної підтримки ветеранів війни, їх сімей та сімей загиблих, зниклих безвісти захисників і захисниць України. Для цього у місцевих бюджетах на 2023 рік передбачено видатки майже на 390 мільйонів гривень, з них уже профінансовано понад 330 мільйонів гривень.

"Фахівці новоствореного відділу з питань ветеранської політики Житомирської ОВА розробили проєкт Обласної комплексної програми підтримки ветеранів війни на 2024-2025 роки, яка наразі проходить обговорення у районних військових адміністраціях та територіальних громадах області", - зазначив Віталій Бунечко.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW