Воєнний стан та мобілізацію продовжать ще на 90 днівПрезидент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження Указів Президента щодо продовження строків дії воєнного стану в Україні (№10211) та проведення загальної мобілізації.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у своєму Телеграм каналі. 

«Президент вніс на затвердження Ради закони (№10211 та №10212) про Укази продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації.  З 16 листопада 2023 року на 90 днів. Відповідно до 14 лютого 2024 року. Для продовження треба схвалення Парламенту, де голосування заплановано вже на цей тиждень», – йдеться в повідомленні. 

Голосування у Верховній Раді за ці законопроєкти відбудеться 8 листопада. Це буде дев'яте голосування Парламенту за воєнний стан з початку війни.

24 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна рада проголосувала за його схвалення. 

У липні 62 писав про те, що Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію. Тоді рада продовжила воєнний стан до 18 листопада. 

Юлія КобринAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW