Полковника Зубатова, який безпідставно виключив з військового обліку 20 чоловіків, суд "покарав" штрафом у 3400 грнХустський районний суд визнав винним у перевищенні службових повноважень полковника Сергія Зубатова, який безпідставно виключив з військового обліку 20 чоловіків. Суд призначив посадовцю ТЦК покарання – 3400 грн штрафу. Про це інформує видання Zaxid.net з посиланням на постанову суду, яку винесли у жовтні цього року.

Полковник Сергій Зубатов, працюючи у одному з ТЦК, перевищував свої службові повноваження та безпідставно виключав з військового обліку офіцерів запасу, без оформлення та затвердженнями ними свідоцтв про хворобу регіональною ВЛК. Таким чином 20 офіцерів запасу були виключені з військового обліку з подальшим правом виїздити за кордон.

На час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону, інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку.

Щодо військового порушували кримінальну справу за фактом недбалого ставлення до служби, але її закрили. Натомість у діях полковника виявили склад адмінправопорушення. На судове засідання Сергій Зубатов не прийшов, але в матеріалах справи є заява, у якій полковник визнав свою провину в перевищенні службових повноважень.

Справу розглянув суд, який визнав військового винним у адмінправопорушенні та призначив йому 3400 грн штрафу. На постанову ще може бути подана апеляція.

Полковника Зубатова, який безпідставно виключив з військового обліку 20 чоловіків, суд "покарав" штрафом у 3400 грн, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW