Як Ужгород вшанував пам’ять загиблих бійців 128-ї бригадиСьогодні увечері на площі Театральній в Ужгороді вшанували пам’ять військових 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Про це з повідомляє “Суспільне. Ужгород”.

За словами кореспондентів, люди продовжують підходити на площу і палять свічки та лампадки.

Організували захід “Творчі волонтери Ужгорода” та “Рух підтримки закарпатських військових”. Також священники різних конфесій провели спільну молитву. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

“Це наша не перша акція покладання свічок. Ми робили ж таку акцію, коли сталася трагедія в Оленівці. Тоді, правда, було набагато менше людей. Зараз вирішили сповістити людей, бо знаємо, що це горе не залишає байдужим нікого. Вражає кількість людей, яка відгукнулася. Це дуже цінно та важливо, що ми знаходимо у собі сили приходити на такі зустрічі”, — розповіла представниця організації “Творчі волонтери Ужгорода” Юлія Дуб.

“Вся Театральна площа щільно забита людьми, тому наразі важко визначити кількість людей, які сьогодні ввечері прийшли вшанувати пам’ять наших захисників. Відгукнулись багато священників різних конфесій, тому ми не могли залишити цей захід без спільної молитви, щоб помолитися і за душі наших Героїв, і за тих захисників, які зараз досі ризикують своїм життям на полі бою”, — додала волонтерка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW