Як прибрати чорну цвіль у душовій кабіні: найпростіший спосіб за 10 хвилин вирішить проблемуПліснява – поширена проблема, яку слід вирішувати без зволікання. Нерідко грибок з'являється на силіконовому герметику у душовій кабіні, що не тільки псує естетичний вигляд поверхонь, а й впливає на здоров'я людини.

Проте впоратись із проблемою можна доволі легко, при цьому не застосовуючи агресивних хімікатів, пишуть Патріоти України.

Як очистити герметик від плісняви

Простий, але ефективний трюк допоможе за лічені хвилини усунути джерело небезпеки з душової кабіни. Для цього знадобиться звичайний столовий оцет. Його слід змішати з водою у рівних частинах та перелити в пляшку з розпилювачем.

Отриманим розчином потрібно рясно обробити герметик та залишити на 10 хвилин. Далі видалити залишки цвілі за допомогою старої зубної щітки і протерти чистою губкою.

Таку процедуру можна проводити надалі в профілактичних цілях, щоб цвіль не появилася знову. Достатньо обробляти герметик 1-2 рази на тиждень, щоб забути про проблему назавжди.

Перевага цього простого методу в тому, що не потрібно витрачати зайві кошти на побутову хімію, а діючий компонент знайдеться у кожного на кухні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW