Відремонтувати дорогу за понад 140 мільйонів планують на МиколаївщиніФото: Укравтодор

(Фото: Укравтодор)

На Миколаївщині планують капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв - Доманівка - Берізки за 141 мільйон 915 тисяч гривень. Також планується заміна малого мосту на водопропускну трубу.

Про це свідчать дані на Prozorro, передає Інтент.

Замовником виступає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області.

Додамо, що розмір мінімального кроку пониження ціни складає понад 700 тисяч гривень.

Строк постачання товарів та виконання робіт мають завершити до 30 квітня 2024 року.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає понад 709 тисяч гривень.

Наразі йде подання пропозицій, яке буде тривати до 14 листопада. Початок аукціону запланований на 15 листопада, тобто на наступний день після закінчення подачі заявок.

Учасники тендеру поки невідомі.

Зауважимо, що роботи, пов'язані з об'єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об'єктів цивільного будівництва, але про точний обсяг робіт не повідомляється.

Підкреслюється, що тендерна пропозиція обов’язково повинна включати документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії з накладеним кваліфікованим електронним підписом гаранту відповідно до вимог чинного законодавства.

Також під цим тендером з'явилося звернення до Держаудитслужби від користувачки Prozorro Бритавської Катерини.

Капітальні ремонти споруд не на часі. Чому до повномасштабного вторгнення не знайти коштів на виконання цих робіт, а під час війни, коли гинуть захисники від нестачі автомобілів для евакуації, дронів, медикаментів, зброї, кошти знайшлися? Спрямуйте кошти на потреби армії, - прокоментувала жінка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW