Чого очікувати від курсу долара найближчим часом: відповідь експертаНа валютному ринку кілька днів поспіль спостерігається тенденція щодо спаду вартості долара. Однією з причин цієї динаміки є міжнародна фінансова допомога, яка вливається в українську економіку через різні канали, включаючи гранти та позики. Як повідомив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло, кошти надходять на український ринок та сприяють підтримці гривні й зниженню курсу валют, передає "24 канал".

Чого очікувати від курсу долара

На валютному ринку спостерігається послідовне зниження курсу долара. Цю динаміку пояснюють декількома факторами, включаючи міжнародну фінансову допомогу, збільшення попиту на гривню та інші чинники.

Зазначається, що притоку валюти сприяє ще й пожвавлення експорту продукції з приходом осені. Попри те, що ситуація з вивезенням зерна складна, існують інші механізми, що дозволяють це робити.

На 6 листопада офіційний курс гривні до долара, встановлений Національним банком України, становить 36,17 грн/дол., що свідчить про зміцнення гривні на 10 копійок у порівнянні з попереднім офіційним курсом. Офіційний курс гривні до євро сьогодні встановлений на рівні 38,73 грн/євро (ослаблення гривні на 6 копійок порівняно з попереднім курсом).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW