«Мама, я по ходу вже не вернусь». Рівне попрощалося з молодим ГероємСьогодні на майдані Незалежності в останню земну путьРівне провелосвого відданого сина Максима Карпенка.

Про це повідомили в міській раді.

Максим Карпенко народився у Рівному 24 лютого 1990 року. Закінчив місцеву 19 школу, працював на меблевій фабриці. Згодом певний час був далекобійником, але врешті знову повернувся до виробництва меблів.

"Син не служив строкову службу в армії, хоча дуже хотів. Але за станом здоров'я його комісували. Коли ж розпочалось повномасштабне вторгнення, ми розуміли, що він не витримає і піде. Дружина з дітками виїхали в Польщу, а Максим пішов добровольцем. Він навіть не відразу нам сказав, просто поставив перед фактом: я так більше не можу," - розповідає мама Героя Олена.

Служба давалася нелегко. Адже Максим побував у одних з найспекотніших напрямків - воював на Запоріжжі, Донеччині, Херсонщині.

"Але він тримався, пройшов навчання на морського піхотинця, був старшим групи. Підбирав собі хлопців, які йшли в бій безвідмовно. Він розумів, що це квиток в один кінець, але завжди переконував, що повернеться. Казав, що мусить повернутися, бо ж у нього двоє зайченят, їх треба на ноги ставити," - продовжує мама.

Трудолюбивий, чесний, щедрий Максим був готовий віддати для інших все. Він надзвичайно любив донечок, яким виповнилося лише 9 та 6 років.

"Максим просив, щоб я поїхала до дівчат, побачила їх, поцілувала від нього. Врешті погодилася. Востаннє ми з ним говорили 22 жовтня, а потім він пішов на завдання. Перед виходом написав мені прощання не прощаючись: "Мама, я по ходу вже не вернусь. Слава Україні! Морська піхота не прощається. Все буде добре. Я вас люблю," - каже Олена.

33-річний матрос, стрілець десантно-штурмової роти Максим Карпенко зник безвісти 24 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Херсонщині. 26 жовтня його тіло виявили та евакуювали з поля бою...

"Хлопці з його групи телефоном розказували, що повернулися за ним, не могли його там просто залишити. У них була побратимська підтримка один-одного - "Навіки вірні". Пораненого Максима присипало землею. Вони його знайшли, він був ще живий, відповідав їм, але поки змогли дістати, на жаль, сина вже не стало... Це було 26 жовтня..." - розповідає мама.

Поховають Героя на кладовищі "Тинне"...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW