У Покровській громаді будуть освітлені пішохідні переходиВажливим аспектом безпеки на вулицях восени та взимку є належне освітлення, яке забезпечує видимість для всіх учасників дорожнього руху і зменшує ризик дорожньо-транспортних пригод.

У Покровській громаді була виявлена необхідність у покращенні освітлення на пішохідних переходах в темний час доби. Тож ця ініціатива вже взята в роботу працівниками транспортного відділу.

«Досить небезпечно пересуватися темними вулицями, беручи до уваги, що мешканці ще й обирають темний верхній одяг. Це несе небезпеку усім учасникам дорожнього руху, як водіям, так і пішоходам. Нам дозволили увімкнути освітлення пішохідних переходів в нашій громаді. Зокрема, це місто Родинське, місто Покровськ, там де є небезпечні пішохідні переходи. Не всі, але центральні, які найбільш навантажені», - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

У Покровській громаді будуть освітлені пішохідні переходи, фото-1

Як зазначив керівник, обираються ті ділянки, які є найбільш необхідними для освітлення, враховуючи обмежені ресурси та практичну доцільність.

Взагалі у громаді 85 пішохідних переходів. Передбачається, що 36 з них будуть освітленні.

Наразі тривають роботи з облаштування таймерів, які дозволять активувати освітлення в період темної пори доби, сприяючи покращенню безпеки на дорогах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW