На Хмельниччині військкоми силоміць тягли чоловіка з лікарні.



У мережі опублікували відео, де на Хмельниччині військкоми силоміць тягли чоловіка з лікарні, у той час, як той пояснював, що хоче пройти медичний огляд, бо під час ВЛК йому "тільки печатки проставили"

Відповідне відео опублікував адвокат Віктор Бабчинський. 

У Хмельницькій області працівники ТЦК намагалися силою забрати чоловіка з лікарні до військкомату. В той час чоловік пояснював військкомам, що просто хоче пройти медичний огляд і отримати направлення на обстеження, бо під час ВЛК йому "тільки печатки проставили". При цьому він запевняв, що не є ухилянтом, і обіцяв самостійно прийти у ТЦК. На що військкоми порадили йому "бути мужиком, а не бабою"  і намагалися силоміць затримати. 

"В людини стався гіпертонічний криз. Лікарі швидкої медичної допомоги доставили людину до лікарні на госпіталізацію, тиск 180 на 120, але його силою викрадають з лікарні. Поліцейські бездіють, лікарів позалякували, адвокату та клієнту заподіяли тілесні ушкодження", – написав Бабчинський. 

Згодом він додав, що суперечка виникла, бо військкоми нібито забороняли проводити обстеження призовника на ВЛК у лікарні селища Віньківці.

"На думку воєнкома у Віньковецькій лікарні занадто довго і занадто ретельно оглядають призовників на комісії ВЛК. Тому ТЦКашкики масово викрадають людей серед вулиць і з приватних будинків, силою везуть до Кам'янець-Подільського або Хмельницького, а там без огляду штампують довідки ВЛК про повну придатність до служби (не маючи в складі комісії відповідної кількості лікарів за спеціалізацією), – написав він. 



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW