Поліцейські Дніпропетровщини евакуювали з українського Нью-Йорка маму з двома діткамиПоліцейські Дніпропетровщини евакуювали з українського Нью-Йорка, що на Донеччині, маму з двома дітками. Родина  довгий час мешкала на прифронтовій території. Але остаточною крапкою у прийнятті  важливого рішення  стало влучання ворожої ракети у сусідній будинок, яка знищила будівлю вщент.

Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.

Вчора, 4 листопада, поліцейські офіцери громади Новомосковського районного відділу поліції  Володимир Гужва та  Ігор Волобуєв повернулися  із чергового  рейсу з Донеччини. Із собою у безпечне місце вони забрали маму з двома хлопцями, меншому з яких - Тимурчику, два рочки.

Попередня успішна  евакуація жителів сусіднього села - бабусі з двома  онуками та їхньою  вагітною мамою, яких вивезли у липні   цього року, дала родині сили прийняти важке рішення - покинути рідний дім.  Вони   дізналися  про  гуманітарні рейси, які здійснюють поліцейські Дніпропетровщини.  Аби діти більше не жили у постійному страху та не страждали від атак окупантів,  матір хлопчиків звернулася  до правоохоронців по допомогу. Поліцейські забрали родину  із зони обстрілів.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW