Жителька Сарн отримала мікрогрант і відкрила клінінгову компаніюЗавдяки мікрогранту в межах державної програми «єРобота» Валентина Свиридон із Сарн відкрила клінінгову компанію «Колібрі».

Жителька Сарн отримала мікрогрант і відкрила клінінгову компанію, фото-1

Про це повідомили в Рівненській ОДА. 

Жінка розповіла, що дізналася про грантові можливості програми «єРобота» з офіційних публікацій на сторінках облдержадміністрації. 

Валентина ретельно підготувалась, прорахувала всі деталі та наважилась на написання бізнес-плану. Згодом подала заявку через портал «Дія». Після перевірки плану обласним центром зайнятості, отримала запрошення на співбесіду і в результаті – схвальне рішення.

А вже у липні отримала суму, зазначену у бізнес-плані, на власний грантовий рахунок. Після чого відкрила клінінгову компанію «Колібрі»: закупила обладнання, засоби для прибирання, працевлаштувала клінера і розпочала роботу.

«Клінінг мені здався саме тим, що просто необхідно у сучасному світі. Але це мав бути не просто клінінг, а компанія з філософією чистоти, якій можна довіряти та яка відповідатиме вимогам найвибагливіших клієнтів. Саме так народилась моя справа!», - зазначила Валентина.

Наразі компанія надає послуги з генерального та постійного прибирання квартир та будинків, комерційних приміщень і екохімчистки м’яких меблів у Сарнах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW