З прифронтових сіл Луганщини продовжують виїжджати мешканці, – ОВАМешканці Луганської області поступово погоджуються на евакуацію з прифронтових сіл, що постійно обстрілюються російськими військовими. Люди починають розуміти небезпеку, адже ворог не перестає гатити по Невському та Макіївці. 

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

«Місцеві не витримують щоденних російських ударів по селах і все частіше вирішують виїхати. За останні два дні убезпечили себе вже п'ятеро. Зокрема, вчора (4 листопада) – чоловік та жінка з Невського», – написав Артем Лисогор.

Люди виїхали на безпечну територію. Красноріченська військова адміністрація з ними на постійному зв’язку. 

Також за його словами, російські військові минулої доби змінили напрямки своїх атак, спробувавши штурмувати Білогорівку.

 «Противник робив це кілька разів за добу, але нічого не досягнув – наші захисники тримають там оборону вже більше року. Авіаційні удари вчора окупанти завдали Серебрянського лісництва. Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали Невське та Білогорівка», – зазначив керівник ОВА.

Раніше 0642 писав про ще чотирьох людей евакуювали з прифронтової Луганщини. Серед евакуйованих були чоловіки 49, 35 та 45-ти років і 29-річна жінка. Вони зараз у безпечному місці.

Юлія Кобрин

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW