Окупанти здатні одночасного запустити до 56 ракет типу "Калібр", - ГуменюкОкупанти зберігають потужний потенціал, і рівень ракетної загрози Генштаб оцінює як високий попри розосередження російського корабельного угруповання після удару по судноремонтному заводу в Керчі та відсутність ракетоносіїв у Чорному морі.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону "Єдині новини" розповіла керівниця об'єднаного пресцентру ОК "Південь" Наталя Гуменюк, передає Укрінформ.

"Тут ворога недооцінювати не можна, у нього багато ракетоносіїв - і надводних, і підводних, які здані наносити ураження, готові до застосування і можуть бути застосовані. Попри те, що зараз під час потужних штормів вони заховані в бухтах, у ворога вистачає підступності бити і безпосередньо з бухт, не зважаючи на те, що цим вони можуть наразити на серйозну загрозу свій особовий склад. Тому рівень ракетної загрози з акваторії Чорного моря Генштаб оцінює як високий в постійному сенсі, а при виході ракетоносіїв на чергування він підвищується", - сказала Гуменюк.

За її словами, росіяни здатні одночасного запустити до 56 ракет типу "Калібр".

"З урахуванням того, що надводні ракетоносії несуть до 8 ракет, підводні - 4, то ми можемо говорити, що на виході спостерігали і до 5 ракетоносіїв. У ворога ще є потенціал і дуже потужний", - додала Гуменюк.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW