ПОСИЛЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗАХОДІВ НА КИЇВЩИНІ: ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА НАРАДА ГРУПИ «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» – БРИФІНГ КОВАПОСИЛЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗАХОДІВ НА КИЇВЩИНІ: ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА НАРАДА ГРУПИ «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» – БРИФІНГ КОВА , фото-1

Цього тижня в Київській обласній військовій адміністрації провели нараду робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участі представників правоохоронних органів області. Учасники обговорили стан перевірок об’єктів відбудови, виявлені порушення та заходи з їх усунення. Запланували спільні дії щодо посилення антикорупційної боротьби в громадах області. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Київської ОДА Михайло Ємець.

«Такі наради будуть щотижневими і проходитимуть окремо в кожному районі. На них запрошуватимуть усі зацікавлені сторони. Ми спільно маємо вирішувати всі проблемні питання. Публічно і прозоро», – наголосив Михайло Ємець.

Крім того, заступник голови Київської ОДА повідомив, що на Київщині триває робота з комісійної перевірки об’єктів відбудови, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. На цьому тижні комісія працювала в Броварському та Бучанському районах. Було перевірено 6 об’єктів. 

«Комісія перевірила 2 заклади освіти та 4 багатоповерхові будинки. Ще один із обʼєктів перевірили повторно. Оскільки минулого тижня під час обстеження виявили низку порушень з боку підрядника. На усунення всіх проблемних питань дали тиждень», – зазначив Михайло Ємець.

Він нагадав, що в таких перевірках беруть участь представники профільних департаментів КОВА, правоохоронних органів, технагляду, Держпраці, Спостережної ради з питань відбудови при КОВА, ДТЕКу, а також представники правоохоронних органів.

Крім того, на офіційному сайті вже працює розділ «Віджет публічних закупівель», де кожен може побачити інформацію про закупівлі, які проводять структурні підрозділи обладміністрації. Дані публікуються автоматично, підтягуючи їх із Прозорро.

Наступного тижня структурні підрозділи КОВА планують запустити в роботу 9 процедур закупівель. Зокрема, Департамент регіонального розвитку проводить тендери на реконструкцію поліклінічного відділення Іванківської районної лікарні з облаштуванням укриття та капітальний ремонт ліцею в Мотижині. Департамент екології – закупівлю контейнерів для роздільного збору сміття в населених пунктах області. Департамент цивільного захисту запускає в роботу 6 процедур закупівель. Зокрема, генераторів, квадрокоптерів та шиферу для поповнення обласного резервного фонду при надзвичайних ситуаціях.

Уся інформація буде оприлюднена офіційно на сайті Київської ОВА. Фінансування робіт здійснюватиметься відповідно до програм, які реалізують на Київщині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW