У Миколаєві понтонний пішохідний міст планують відновлювати після закінчення війниУ Миколаєві понтонний пішохідний міст потребує ремонту, проте відновлювати переправу планують після закінчення війни.

Як розповів перший заступник директора департаменту ЖКГ Ігор Набатов, передає прес-служба Миколаївської міськради, наразі міст не в найкращому стані — декілька понтонів потребують термінової заміни. Але, каже Набатов, місто своїми силами зможе його відновити.

Він також розповів, як вдалося вберегти перехід від затоплення після того, як російські окупанти підірвали Каховську ГЕС.

- Коли у нас була ситуація, пов'язана з Каховською ГЕС, балансоутримувач мосту - «ЕЛУ автодоріг» - зробив усе, щоб його зберегти. Зокрема понтони, які кріпляться до дна річки, через стрімке підняття рівня води підтоплювались, могли потонути. Комунальники оперативно відпрацювали, щоб цього не допустити,- зазначив Ігор Набатов. 

Нагадаємо, управління екології розмістило оголошення про початок громадського обговорення щодо будівництво "японського" мосту в Миколаєві. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW