Війна забирає найкращих: у боях за Україну загинув ветеран АТО із Закарпаття Сергій КузнєвУ боях за Україну поліг воїн із Закарпаття Сергій Кузнєв. Він був ветераном АТО і активно допомагав побратимам повертатися до мирного життя після війни. Про це пише war.obozrevatel.com.

Війна забирає найкращих: у боях за Україну загинув ветеран АТО із Закарпаття Сергій Кузнєв, фото-1

Після початку повномасштабної агресії Росії Сергій знову взяв до рук зброю, захищав Україну у лавах 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Трагічну звістку повідомили у Міжнародному фонді соціальної адаптації, у співпраці з яким Кузнєв реалізував на Закарпатті проєкт “Норвегія – Україна” з адаптації військовослужбовців.

“Біль. Сум. Велика честь знати, співпрацювати, дружити… Сьогодні на фронті загинув ветеран АТО раніше, боєць ЗСУ зараз Сергій Кузнєв. Він був випускником проєкту “Норвегія – Україна” в Ужгороді, а потім став його співорганізатором в Закарпатській області”, – йдеться у дописі МФСА у Фейсбуці, опублікованому ввечері 3 листопада.

Допомагав побратимам повертатися до мирного життя Сергій до початку повномасштабного вторгнення. Далі ж – повернувся на фронт, аби відстоювати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність рідної країни, на які зазіхнула Росія.

“Сергій Кузнєв був одним із активних учасників, який всіма зусиллями підтримував військовослужбовців, допомагав реалізовувати в Ужгородському національному університеті впродовж 2018-2022 років міжнародний проєкт “Україна – Норвегія” – “Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні”, – написав на Фейсбук-сторінці професор кафедри АФІП юридичного факультету УжНУ Василь Тимчак.

Сергій Кузнєв, на сторінці якого у соцмережі зазначено, що народився він у місті Керч у Криму, безмежно любив Закарпаття. Він створив власний проєкт “НадКарпаття”, аби показувати красу Закарпатської області з висоти пташиного польоту.

Війна забирає найкращих: у боях за Україну загинув ветеран АТО із Закарпаття Сергій Кузнєв, фото-2

А ще, як кажуть ті, хто знав воїна, він мав багато мрій і планів, які збирався втілювати в життя після перемоги. Зокрема, мріяв зайнятися фермерством. І під час відпустки, яка завершилася на початку листопада, почав здійснювати цю мрію: висадив 450 кущів жимолості на території майбутньої плантації. Відео, яке щасливий воїн записав прямо з поля, стало останнім його дописом на сторінці у Facebook.

“Світла, позитивна, добра, активна людина. Сергій щойно повернувся з відпустки. Перед відбуттям назад на фронт він посадив на своїй ділянці жимолость. Він мав родину, друзів, партнерів, плани на життя, величезний потік енергії, яку використовував для підтримки оточуючих, у яких його забрала ця кривава війна. Він багато допомагав ветеранам. Це величезна і важка втрата”, – написали у МФСА.

Побратими згадують про нього як про “позитивного, веселого та мудрого офіцера”, люди пишуть, що Сергій був напрочуд світлою, доброю, активною людиною, а з його обличчя ніколи не сходила посмішка.

“Для багатьох він звичайний солдат, патріот, просто людина, звичайний чоловік. А для мене він ….. слова підібрати складно. Серед живих чеснішого я не знаю, щирішого не зустрічав, а який він був оптиміст… Господи, скільки в нього було планів… Просто знайте, що ще один з найкращих людей покинув світ живих”, – написав друг полеглого у бою воїна Микола Стецьків.

На сторінці Героя його друзі, бойові побратими та люди, життєві стежки яких перетнулися з Сергієм Кузнєвим, залишають слова подяки, які він вже ніколи не прочитає.

Вдома на воїна чекали дружина та донька.

Вічна пам’ять Герою та щирі співчуття рідним

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW