Уряд підвищив зарплату бійцям "Армії відновлення"До суспільно-корисних робіт з відновлення на Рівненщині цьогоріч вже залучили 2457 осіб.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

"Укладено 332 угоди із замовниками/виконавцями таких робіт. На рахунки роботодавцям для виплат спрямовано 18,5 млн грн".

Також очільник області розповів, що Уряд збільшив оплату за виконання цих суспільно-корисних робіт в 1,5 рази. Відтепер за їх виконання у рамках проєкту “Армія відновлення” можна отримати до 10 050 грн. А з квітня наступного року цей розмір зросте до 12 000 грн. 

Нагадаємо, “Армія відновлення” — це урядовий проєкт, запроваджений восени 2022 року з метою залучення до відбудови країни людей, які тимчасово втратили роботу, через виконання ними суспільно корисних робіт.

Участь у суспільно корисних роботах надає людям, які залишились без роботи через війну, тимчасову зайнятість та можливість отримувати оплату праці від держави.

Види робіт залежать від потреб конкретної громади. Безробітні, зокрема, виконують:

  • ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед на об’єктах забезпечення життєдіяльності; 
  • будівництво, ремонт та підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту; 
  • роботи з підготовки населених пунктів до оборони; 
  • допомагають громадянам, які постраждали внаслідок бойових дій; 
  • надання допомоги молодшому медичному персоналу у медичних закладах, у яких проходять реабілітацію військовослужбовці, плетіння маскувальних сіток тощо.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW