Всраті вакансії Чернівців 4.0З вами ваша, надіюсь улюблена, щотижнева рубрика, де ми знаходимо для вас треш-вакансії. Все просто, з нас крінжові пропозиції, а з вас реакція та позитивні емоції. Також ви могли пропустити наші попередні матеріали. У минулій статті ми знайшли неграмотну вакансію російською мовою та обговорли, чи зможе бариста старше 35-років зробити смачну каву.

Ну що ж, ми почнемо вас занурювати у вирій крінжа. Ви готові? Хоча до цього не можливо бути готовим.

Лот номер один - “Модель, блогер, ведуча трансляцій”

Платять за цю роботу 40 тисяч гривень, а просять бути лише харизматичною, приємної зовнішності, мати якісні фотографії і вести онлайн-трансляції. До цього всього пропонують відвідати блогерську вечірку у Лос-Анджелесі. Теж відчули, що займаєтесь не тим? Ну якась не вакансія, а пєсня. Але дочитуємо далі, що там за така “робота мрії”.

А пишуть нижче, що заплатять вже 300 доларів - це понад десять тисяч гривень. Куди це ділись обіцяні 40 тисяч? Вони пишуть, що якщо будете працювати за якоюсь їх “магічною” методикою, то отримаєте вже 1000 доларів. Пишуть, що це не еротика, а взагалі потрібно знімати контент 14+. Як гадаєте, це правда?

Лот номер два - “Продавець у сексшоп”

Ні, ми тут не будемо засуджувати секс-шопи і казати, які ж там розпусники. Натомість почитаймо, що пропонує роботодавець. А у вакансії пише, що працівник має знаходити потенційних працівників. Або я не поняла, або лижі не їдуть. Яких працівників він має шукати, не уточнюється.

Також потенційний робітник має розповсюджувати якусь інформацію серед друзів. Є здогадка, що малось на увазі. Можливо це про те, що він має “втюхувати” товари покупцям. Якщо це так, уявіть картину: підходить до вас друг і починає пропонувати купити у нього товари 18+. Придбали б у нього “товар”?

Лот номер три - “Продавець-консультант”

Роботодавець шукає людину, яка продаватиме косметику і “шарить” в ній, ще й нормальна зарплата. Але я відчувала, що щось не так, та прогорнула вакансію до кінця. І знову моє найулюбленіше. Хочуть працівника з приємною зовнішністю, і надсилати резюме треба лише з фото. Вони ще додали знаки оклику, щоб ми зрозуміли важливість цього. Ось як завуальовано написали “якщо ти страшко - мимо”. Як кажуть у ваших “тік-токах” - це червоний прапорець для людини, яка шукає роботу. 

Але на сьогодні достатньо вас морально травмували, тому ми завершуємо нашу рубрику. Нагадуємо, що ви можете написати нам у Telegram, щоб надіслати ржачну вакансію. 

Треш-вакансій не меншає, ми можемо це побачити на сайтах, де люди шукають роботу. Але ми можемо допомогти бізнесам скласти хороші вакансії та допомогти знайти працівників. Адже ми не лише пишемо новини на сайті, а й допомагаємо роботодавцям спілкуватись з авдиторією. Тому за посиланням ви можете звернутись до нас за послугами, аби ви не робили схожих помилок. 

Також нагадуємо, що шукаємо у нашу команду клієнт-менеджерів. Якщо вас це зацікавило, вам сюди - пуньк.

Читайте завтра: 

  • “Нам сказали, що ми створюємо танці на кістках” - як вечірки у Чернівцях збирають кошти на ЗСУ
  • “Нехай на нашу пенсію живуть депутати” - чернівчани розповідають на що планують жити


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW