У "Дії" тепер можна оплатити штрафи за адмінправопорушенняМіністр цифрової трансформації України Михайло Федоров оголосив про запуск нової послуги для громадян – можливість сплатити штрафи за адміністративні порушення через додаток "Дія". Ця інновація дозволить українцям уникнути зайвих незручностей і черг, пов'язаних із відвідуванням суду та банку.

Що відомо про нову послугу

Тепер громадяни України можуть сплатити штраф за адмінправопорушення без необхідності виходити з дому. Після введення послуги в додатку "Дія", виконати операцію можна, використовуючи лише смартфон або комп'ютер.

Інколи людина може опинитися в ситуації, коли вона випадково або цілеспрямовано порушує адміністративні правила, такі як куріння в невстановленому місці або порушення правил торгівлі. До цього часу, щоб сплатити штраф, людям доводилося пройти декілька етапів:

  • відвідати суд,
  • отримати судову постанову та реквізити для сплати штрафу й судового збору, 
  • вирушити до банку.

Тепер же весь цей процес може бути здійснений через додаток "Дія".

Михайло Федоров підкреслив, що нова послуга значно спростить життя громадянам та зекономить їхній час.

Тепер усе в "Дії". Потрібно відкрити розділ "Судові справи" або "Судові штрафи", вибрати штраф та сплатити його. Це все. Квитанція автоматично надійде до суду, який після зарахування коштів закриє вашу справу, - зазначив він.

Ця ініціатива впроваджується в рамках державної стратегії цифрової трансформації України і сприяє вдосконаленню електронних сервісів для громадян. Вона також сприятиме зменшенню бюрократичних перешкод та спростить доступ до адміністративних послуг для українців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW