У Харкові рятувальники демонтували стіну зруйнованого обстрілом коледжу, - ФОТОУ Харкові рятувальники за допомогою важкої інженерної техніки усувають наслідки нічного ударів ворожих БПЛА по навчальному закладу.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Харківській області з самого ранку 3 листопада харківські рятувальники розпочали аварійно-рятувальні роботи на частково зруйнованій триповерховій будівлі навчального закладу в Основ’янському районі Харкова, яку вночі атакував ворожий дрон.

У Харкові рятувальники демонтували стіну зруйнованого обстрілом коледжу, - ФОТО, фото-1Рятувальники-верхолази аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Харківській області за допомогою важкої інженерної техніки та спецінструменту проводили демонтаж аварійних будівельних конструкцій, скидали їх донизу, розчищали прилеглу територію від будівельного сміття.

У Харкові рятувальники демонтували стіну зруйнованого обстрілом коледжу, - ФОТО, фото-2Задіяно 16 чоловік особового складу ДСНС і 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

У Харкові рятувальники демонтували стіну зруйнованого обстрілом коледжу, - ФОТО, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW