Відкрито Регіональний офіс повоєнного відновлення та розвитку ЛуганщиниЛуганщина стала однією з перших областей, де відкрили регіональний офіс повоєнного відновлення та розвитку.

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

“Регіональний офіс повоєнного відновлення та розвитку Луганщини - це майданчик для комунікації, координації, та аналізу процесів відновлення громад області. В рамках Офісу відновлення та розвитку буде здійснюватися співпраця між органами влади, міжнародними партнерами, громадськістю та бізнесом”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, його відкриття - результат плідної багатомісячної співпраці з представниками ПРООН, урядом Швеції профільних департаментів та керівництвом області.

“Луганщина стала однією із перших областей, в яких буде втілюватися ця програма. Саме наш досвід будуть впроваджувати інші регіони”, - поділилися в Луганській обласній державній адміністрації.

За підтримку та сприяння співпраці у відновленні Луганської області Артем Лисогор вручив Почесну відзнаку «За розвиток регіону» представникам ПРООН в Україні  - Нільсу Крістенсену та Олені Рудич.

Як писали раніше 0642.ua, 76% молоді з-поміж переселенців збираються повернутися на Луганщину після її звільнення.

Єлизавета Шибаєва


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW