Погода вихідними у області та Звягелі: що обіцяють синоптикиДощ та тепло обіцяють синоптики цими вихідними у Житомирській області. Про таке йдеться у повідомленні Житомирського обласного центру з гідрометеорології.

Так, в суботу в області буде хмарно, вночі та вдень дощ – помірний чи значний. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 7-12 м/с. Уночі буде +6..+11°,вденьпрогріється до +11..+16°. Щодо неділі, то погода буде схожою: так само дощ – вночі значний, можлива навіть гроза, а вдень помірний. Буде хмарно з проясненням, вночі до +10°,вдень до +15°.

Щодо Звягеля, то сайт sinoptik.ua дає майже ідентичний прогноз, хіба що на градус нижчу температуру: вдень у суботу +14, вдень у неділю +13° із невеликими дощами. Сонячна погода за даними ресурсу буде аж у вівторок.

Тож загалом як на листопад погода у вихідні буде доволі приємною та сприятливою для грибників. Правда, із середи ресурс прогнозує дощі, похолодання та хмарність, однак ще без мокрого снігу та без мінусових температур.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW