Не макарони, не гречка й навіть не картопля: фахівці назвали найкорисніший гарнірКоли мова йде про гарніри, багато з нас, зазвичай, спираються на звичні інгредієнти, такі як картопля, рис, гречка, макарони або капуста. Проте, іноді потрібна різноманітність та щось нове. Якщо ви шукаєте альтернативу, то кускус може бути ідеальним вибором.

Що таке кускус і чому він вартий вашої уваги?

Кускус виготовляється із твердих сортів пшениці, і це далеко не схоже на макарони чи інші відомі гарніри. Він має дуже маленькі крупинки, що швидко набувають форми та структури у воді. Це надає йому особливої текстури та смаку.

Кускус є не лише смачним , але й корисним для здоров'я. Він містить селен, який є потужним антиоксидантом та важливим мікроелементом для організму. Крім того, крупа не містить холестерину, а дослідження показують, що він може допомагати знизити ризик розвитку раку та запалення.

Ще однією перевагою кускусу є безліч рецептів, які ви можете спробувати. Цей гарнір чудово поєднується з різними інгредієнтами: від овочів та приправ, до м'яса та риби. Ви можете створити сотні смачних страв, поєднуючи кускус із вашими улюбленими продуктами.

Тож, якщо ви бажаєте урізноманітнити свій стіл та спробувати щось нове, не забувайте про кускус. Завдяки своїй унікальній текстурі та смаку, кускус може стати справжнім відкриттям для вашого гастрономічного досвіду. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW