Жителі Миколаївщини можуть отримати компенсацію за рідке та тверде паливоЖителі Миколаївської області, які самостійно придбали паливо для опалення домівок, можуть отримати компенсації у закладах соцзахисту. 

Про це розповів під час брифінгу, 2 листопада, начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба, відповідаючи на запитання кореспондента 0512 про надання допомоги місцевим жителям під час опалювального сезону.

- Минулого року наш район отримав близько 8 тисяч кубометрів дров, які були придбані коштом державної субвенції. Тоді ми їх розподілили між трьома найбільш постраждалими громадами: Галицинівською, Шевченківською та Первомайською. В цьому році такої можливості поки що немає. Люди, які залишилися без можливості опалювання внаслідок російських обстрілів, можуть звертатися до соціального захисту. Зараз оформлення субсидій перевели на пенсійний фонд. Там мають надати компенсацію за самостійно придбане паливо для опалення будинків. У пакеті соціальних виплат є такий пункт як компенсація за рідке та тверде паливо. Тобто люди можуть звертатися до органів соціального захисту та отримувати те, що їм передбачено законом, - сказав Максим Кашуба.

Раніше голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що цьогоріч на Миколаївщині не забезпечуватимуть жителів безплатними дровами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW