На Одещині повернули землю на узбережжі, де хотіли будувати яхт-клубЗа втручання прокуратури Чорноморську повернуто незаконно передані в оренду землі рекреаційного призначення Господарський суд Одеської області задовольнив позов за участі прокурорів Одеської обласної та Чорноморської окружної прокуратур щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 0,8 га вартістю майже 4 млн грн в прибережній захисній смузі Чорного моря.

Повідомляє прокуратура області.

Прокурори в суді довели незаконність передачі землі в оренду приватному підприємству строком на 49 років для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з яхт-клубом.

Позовні вимоги мотивовані тим, що земля перебуває у прибережній зоні міста Чорноморськ, більш того, в зоні, будівництво на якій міською радою заборонено через зсувні процеси, які мають ознаки стихійного лиха.

Крім того, зазначену ділянку водного фонду передано в оренду для цілей, що суперечать цілям використання земель даної категорії.

Суд погодився з доводами прокуратури, скасував рішення Чорноморської міськради, визнав недійсним договір оренди та зобов’язав підприємство повернути землю. Рішення суду залишено без змін апеляційною та касаційною інстанціями.

Наразі рішення суду виконано – земельну ділянку повернуто до комунальної власності Чорноморської територіальної громади, зокрема підписано акт приймання-передачі між приватним підприємством та міською радою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW