Внаслідок ДТП у Покровському районі загинуло 47 осіб від початку року195 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими з початку року сталося на території обслуговування Покровського РУП та його структурних підрозділів

Внаслідок аварій 47 людей загинули, 266 – отримали травми. Загалом за 10 місяців сталося 492 дорожньо-транспортні пригоди.

Зокрема, на території обслуговування Покровського районного управління поліції з початку року задокументовано 229 автопригод, з них - 76 з постраждалими. В аваріях загинуло 20 людей, 101 особа травмувалася.

До трагедії призводить нехтування правилами дорожньої безпеки як водіями, так і пішоходами. Найпоширеніші причини ДТП: порушення правил маневрування (водій не вмикає покажчиків повороту, виїжджає на зустрічну смугу), проїзду перехресть, перевищення швидкості, недотримання безпечної дистанції.

Внаслідок ДТП у Покровському районі загинуло 47 осіб від початку року, фото-1

Поліцейські закликають громадян неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху! Завжди слід пам’ятати, що безпека на дорозі – це справа кожного і навіть незначне, здавалося б, порушення може стати причиною непоправної трагедії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW