На Миколаївщині підозрюють чоловіка у поширенні матеріалів із закликами щодо захоплення території України,- ФОТОПрацівник одного з закладів освіти м. Первомайськ поширював матеріали із закликами щодо захоплення території України. 

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, 53-річний чоловік у соціальній мережі поширював матеріали із закликами до вчинення умисних дій зі зміни меж території та державного кордону України, а також чисельні матеріали про визнання правомірною збройну агресію рф проти України, тимчасову окупацію частини території України, глорифікації осіб, які здійснюють збройну агресію.

У жителя Первомайська вилучено ноутбук з доказами протиправної діяльності.

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури йому повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України, глорифікації її учасників (ч. 1, ч. 2 ст. 110, ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

На Миколаївщині підозрюють чоловіка у поширенні матеріалів із закликами щодо захоплення території України,- ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW