У Покровську комісія розглянула понад 30 звернень про надання грошової допомогиПід головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі Наталії Іваньо відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

У Покровську комісія розглянула понад 30 звернень про надання грошової допомоги, фото-1

Цього разу було розглянуто 38 пакетів документів, які надійшли від мешканців громади протягом останнього місяця.

Один з них стосувався надання матеріальної допомоги власнику майна, яке було пошкоджено внаслідок ворожої атаки. Члени комісії визначили компенсацію у розмірі 40 тис. грн.

По ще двом заявам було виділено по 50 тис. грн. на допомогу покровчанам в ендопротезуванні. 

Решта звернень стосувались отримання допомоги на лікування, зокрема, й мінно-вибухових поранень, отриманих в результаті обстрілу. 

У Покровську комісія розглянула понад 30 звернень про надання грошової допомоги, фото-2У Покровську комісія розглянула понад 30 звернень про надання грошової допомоги, фото-3

Ознайомившись з документами заявників, враховуючи тяжкість захворювань та життєві обставини, члени комісії виділити грошову допомогу на лікування громадянам на загальну суму близько 350 тисяч гривень. 

У Покровську комісія розглянула понад 30 звернень про надання грошової допомоги, фото-4

«Не зважаючи на воєнний стан і таке скрутне становище в країні, ми продовжуємо підтримувати мешканців нашої громади. Нажаль, серед заявників-і постраждалі внаслідок ворожих атак, і багато онкохворих людей, тож ця матеріальна допомога їм вкрай необхідна», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW