У Краматорську на Донеччині почастішали випадки сказу: як запобігтиНа Донеччині почастішали випадки сказу.

Упродовж останніх двох місяців на території Дмитрівського старостинського округу Краматорського району одразу у трьох тварин було підтверджено захворювання на сказ.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Якщо ви підозрюєте сказ у тварини, терміново повідомте про це Краматорську державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 050-81-31-796.

З питань щеплення тварин від сказу звертайтесь за телефоном — 067-938-96-76.

Сказ — це гостре інфекційне захворювання, яке передається від хворих тварин людям шляхом укусів, пошкрябин чи ослизнення.

У міськраді зауважили, що захворювання сказом як у людини так і тварини завжди закінчується смертю.

Найбільшу небезпеку представляють коти, собаки, лисиці, гризуни, також хворіють на сказ сільськогосподарські тварини (корови, вівці, кози, коні, кролі та інші).

Як розпізнати сказ

Незвичайна чи агресивна поведінка тварин — майже завжди ознака хвороби. У тварин відмічається дратівливість, вони безпричинно гавкають і нібито ловлять мух у повітрі, можуть забиватися в темні кути, не реагують коли їх кличуть, можуть ковтати неїстівні предмети, дуже часто тварина нібито подавилася кісткою, потім  розвивається водобоязнь.

Хворі кішки поводяться дуже агресивно, наносять глибокі рани. У кішок та диких тварин захворювання протікає з перевагою збудження. Лисиці можуть забігати на подвір’я громадян, території шкіл та інших установ.

Єдиним захистом від хвороби постраждалим від укусів тварин – є щеплення, що призначають лікарі.

Читайте:

  • У Слов’янську стерилізуватимуть та вакцинуватимуть від сказу безпритульних тварин

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW