На далеких берегах Антарктиди: у Житомирі для ліцеїстів прочитав захоплюючу лекці Микола ВесельськийУ Житомирському обласному літературному музеї відбувся захід ‒ лекція «На далеких берегах Антарктиди».

Про це повідомляє Житомирський обласний літературний музей.

Про життя і роботу українських зимівників, про природу цього віддаленого краю розповів провідний науковий співробітник музею, учасник антарктичних експедицій Микола Весельський.

Відвідувачі, а це здобувачі освіти 10 та 11 класів Біотехнологічного ліцею «Радовель» Коростенського району, з увагою слухали доповідача. Жвавий інтерес викликали розповіді Миколи Весельського про найвищий материк у світі, про рослинний та тваринний світ шостого континенту, про українську дослідну станцію «Академік Вернадський», про історію наукових досліджень в Антарктиці, про роботу та побут українських науковців в Антарктиці, значення їхніх відкриттів для науки та людства. Зустріч закінчилась фотосесією.

Замовлення екскурсій, лекцій, літературних читань за телефоном музею: 098-418-06-96.

Пізнавати світ – так цікаво! А ще й зі слів очевидців, адже інформація з перших вуст – така цінна. А якщо мова йде про Антарктиду, то це – суцільний захват. Дізнатися про ті неймовірні місця, про милих пінгвінів – захоплююче.

Ті, хто вже чули лекцію від пана Миколи Весельського – зможуть підтвердити, що хотілося слухати ще й ще, бо було дуже цікаво!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW